VII Всеукраїнські кадрові збори: актуально, компетентно, масштабно

28 квітня 2016 року в приміщенні концерт-холу «Allegro» відбулися традиційні VII Всеукраїнські кадрові збори, в яких узяли участь понад 800 кадровиків, hr-менеджнерів і роботодавців з усієї України. Тема зборів: «Зміни у законодавстві: застосування нових норм у кадровій роботі. Дії кадровика». На них обговорювали актуальні питання у сфері трудового законодавства й кадрового діловодства. Наша компанія також прийняла участь у заході у якості партнера. 


Збори відкрила Людмила Циганок (заступник директора з розвитку ВД «МЕДІА-ПРО» привітала всіх присутніх із професійним святом, розповіла про порядок семінару, поділилася планами на майбутнє та побажала приємної й плідної праці). 
 

Робочу групу відкрила головний редактор журналу «Довідник кадровика» Ольга Харечко. Продовжила роботу помічник-консультант народного депутата України, експерт із трудового права ЗояВасильова, яка розповіла про проект Трудового кодексу України. Ця тема породила жваву дискусію. Тетяна Сташків розповіла про умови і порядок надання відпусток, їх тривалість.
Болючою лишається тема війни в нашій країні. Що мають знати ті, хто працює з людьми, які повернулися з гарячої точки (АТО), які трудові та соціальні гарантії мають мобілізовані працівники, яку відповідальність передбачено за порушення відповідних норм, — розповідав Сергій Рибніцький, заступник начальника відділу військового обліку та бронювання мобілізаційного управління Головного управління оборонного та мобілізаційного планування Генерального штабу ЗСУ.
Після сумлінної праці настав час для приємного – підбиття підсумків конкурсу та нагородження кращих «Кадровик року’ 2015». Конкурс проводили із грудня 2015 року до березня 2016 року. За звання «Кадровик року’2015» змагалися понад 300 фахівців кадрової справи та управління персоналом з різних куточків України.
Витримуючи інтригу, спочатку назвали переможців номінації «ТОП-20»:
1. Анголова Світлана Павлівна
2. Бачек ЮліанаВадимівна
3. Бовкун Володимир Степанович
4. Бондаренко Любов Костянтинівна
5. Важіна Евгенія Олександрівна
6. Василенко Валентина Миколаївна
7. Волкотруб Катерина Георгіївна
8. Демидова Оксана Миколаївна
9. Деревінська Ольга Валеріївна
10. Захарова Інна Вадимівна
11. Кравченко Тетяна Петрівна
12. Маркіяненко Алла Василівна 
13. Максименко СвітланаОлександрівна
14. НіколаєнкоТетяна Дмитрівна
15. Павленко Ірина Олегівна
16. Скакун Олена Валеріївна
17. Стасіцька Надія Миколаївна
18. Тарасевич Олена Олександрiвна
19. Тичина Анна Володимирівна
20. Юрцун Світлана Олександрівна

 
Кожен переможець у номінації «ТОП-20» отримав диплом, доступ до системи «Кадровик- онлайн» на три місяці та подарунки від наших партнерів: журнал з корисними статтями для HR спецыалыстыв, сертифікати на безкоштовну участь у e-learning спільноті, а також знижку на ігровий симулятор QuickSkills від компанії Colorisoft, косметичний набір  «Біокон», подарунковий набір від інформаційного партнера Rabota.ua, солодкий приз і найприємніше для усіх жінок — квіти від «Камелії».
ПЕРЕМОЖЦІ У НОМІНАЦІЯХ
Номінація «Трудове законодавство»
Каманова Оксана Володимирівна, старший інспектор з кадрів комунального підприємства «Новомосковськтеплоенерго», м. Новомосковськ Дніпропетровської області.
Номінація «Кадрове діловодство»
Кобець Оксана Юріївна, провідний інспектор з кадрів, група компаній «АМРІТА»  (ТОВ «ЯНП«), м. Київ 
Номінація «Управління персоналом»
Фоміна Юлія Євгенівна, начальник відділу кадрів ТОВ  «Спецмехсервіс», м. Полтава 
Переможці в номінаціях отримали традиційні пам’ятні статуетки, дипломи, доступ до електронної консультаційної системи «КАДРОВИК-онлайн» на шість  місяців та подарунки від наших партнерів: журнал з корисними статтями для HR спецыалыстыв, сертифікати на безкоштовну участь у e-learning спільноті, а також знижку на ігровий симулятор QuickSkills від компанії Colorisoft, косметичний набір  «Біокон», подарунковий набір від інформаційного партнера Rabota.ua, кавоварки від компанії «Дольче Густо», солодкий приз і квіти від «Камелії».
Абсолютним переможцем конкурсу став Могилевський Сергій Георгійовичначальник загального відділу Управління праці та соціального захисту населення Адміністрації Ленінського району Харківської міської ради, м. Харків.

Компанія Colorisoft від щирого серця вітає усих переможців і бажає і надалі досягати своєї мети і розвивати свої професійні навички. 

Завершальною темою робочого дня була тема «Робочі ситуації: приклади вирішення за допомогою інтернет-технологій». Експерти системи «КАДРОВИК-онлайн» Анна Мілієнко-Самсонова та Наталія Федорова доступно й аргументовано донесли до аудиторії, як працює система та чим вона корисна для фахівців.
Організатори заходу висловлюють вдячність усім учасникам за активну участь. Бажаємо вам успіхів у Всеукраїнському професійному конкурсі «Кадровик року’2016», який стартує 1 грудня 2016 року, і запрошуємо до участі у марафоні «Гаряча лінія. Довідник кадровика» (серія масштабних практикумів), який розпочнеться у вересні цього року. До зустрічі у вашому місті! 

0 комментариев

Автор топика запретил добавлять комментарии